Back to top
пакет с клапаном дизайн

Сьогодні мова піде про дуже просте, але неймовірно корисне удосконалення упаковки – самоклейну етикетку-клапан.

Етикетка-клапан для пакетів

Повірте, збирати по всій кухні гречку, що розсипалися з відкритого пакету, який випадково зачепили  – сумнівне задоволення. А якщо просипеться сіль, то взагалі страшно подумати, що буде … Та й зачерствілий на повітрі краєчок сиру зовсім не радує.

Багато продуктів харчування рекомендується зберігати в закритій упаковці, наприклад, борошно – щоб воно не відволожилося, насичуючись атмосферною вологою, кава – щоб не втратила свій аромат, рис – щоб не ввібрав сторонні запахи. Герметичність упаковки запобігає висиханню продуктів, осіданню на них пилу та бактерій.

Закрита упаковка захищає продукцію від несприятливого впливу навколишнього середовища, зберігає її якість, продовжує термін зберігання і, звичайно ж, не дає випаруватися, розсипатися або непомітно вивітритися.

Найчастіше, в упаковці товарів, які ми купуємо, знаходиться більша кількість, ніж необхідно для одноразового використання. Тому, відкривши пакет, і взявши стільки, скільки треба, ми шукаємо, чим би його закрити або куди б все пересипати. Або залишаємо упаковку відкритою, ускладнюючи собі життя і, в буквальному сенсі, пускаючи на вітер, тобто в повітря, гроші, витрачені на цей товар. Це стосується не тільки продуктів, але і дуже багатьох речей, якими ми користуємося.

Бажаючи зробити свою продукцію більш зручною для покупців, виробники шукають способи вирішення цієї проблеми. І найпростіший, найменш витратний, зручний і по-справжньому геніальний – доповнити упаковку самоклейною етикеткою-клапаном.

 

этикетка-клапан на пакет

Пакети з клапаном-етикеткою

Етикетка-клапан з самого спочатку приклеєна до пакувального пакету таким чином, щоб можна було загорнути його відкриту частину і закріпити вільним кінцем клейкого клапана. При цьому другий кінець етикетці не відклеюється від упаковки, щоб застібка не загубилася та завжди була під рукою.

Зовнішній вигляд, розміри і форма етикетки-клапана можуть бути різними. Мінімальна вимога – це забезпечення достатньої функціональності, будь то клапан на упаковку хінкалі або на пакет з кавою.

Безліч товарів – від пряників до насіння соняшнику – потребують упаковки з такою зручною застібкою. Пакети з клапаном – ідеальна упаковка для круп, макаронів та іншої бакалії, заморожених фруктів і овочів, морепродуктів типу креветок, напівфабрикатів, таких як вареники або пельмені.

Багатьом непродовольчим товарам також необхідна упаковка з етикеткою-замком. Вона зручна для зберігання дрібних і сипучих предметів, таких як шурупи і гайки, скріпки і кнопки, бісер і гудзики, одноразові маски і печатки. Етикетка-клапан так і проситься на упаковку сухого корму для тварин, на пакет прального порошку або на пачку солі для ванни.

клапан для пакетів

Дизайн самоклейної етикетки-клапана

Як повинна виглядати самоклейна етикетка-клапан? По-перше, вона повинна бути помітною споживачеві. Прозорі етикетки універсальні, вони вписуються в будь-який дизайн упаковки. Однак, для зручності, край, що відклеюється зазвичай виділяється контрастним кольором.

Багато споживачів звикли до звичайних упаковок, і наявність клейкої застібки для них стає сюрпризом. З цих міркувань етикетку-клапан роблять досить великого розміру, з яскравим дизайном. Часто на самому клапані друкується схематична інструкція з його застосування. Це можуть бути слова або зображення, які наочно показують, як ним користуватися.

Дизайн етикетки-клапана повинен гармоніювати із зовнішнім виглядом упаковки і може бути елементом фірмового стилю. На клапан можна нанести логотип або слоган. Також на ньому може розміщуватися рекламна інформація.

Вирішивши замовити друк етикеток-клапанів, використовуйте їх поверхню з користю. А як це краще зробити, ми вам з радістю підкажемо. Фахівці дизайн-студії ТСД розроблять дизайн етикеток-клапанів на пакети і упаковку професійно, якісно, ​​швидко.

Створення дизайну етикетки-клапана ви можете замовити на нашому сайті, заповнивши форму зворотного зв’язку, або зателефонувавши нам за телефонами, вказаними в контактній інформації.

Виробництво клапанів для упаковки

Етикетка-клапан для пакетів виготовляється з самоклейного матеріалу. Зазвичай для цих цілей використовують поліпропіленову плівку, що має достатню міцність, гнучкість та інші чудові властивості, які дозволяють виготовити клапан для паперових пакетів і для упаковки з інших матеріалів.

Самоклений клапан-застібка на пакет призначений для багаторазового використання і витримує багато циклів відклеювання-приклеювання. При цьому він не пошкоджує упаковку і не деформується сам. Зображення на якісному клапані не повинно стиратися з часом. Тому ми рекомендуємо замовляти виготовлення клапанів для упаковки товарів у надійних і перевірених виробників. Більше інформації можна знайти тут.