Back to top
, Технологічний дизайн для міцного бізнесу: компанія TCD на Всеукраїнському форумі «Міцний Крафт 2020»

Дизайн-студія TCD на запрошення Асоціації крафтових дистиляторів України 9 жовтня 2020 взяла участь у Всеукраїнському форумі-виставці – Craft Ukrainian Distillers & Vendor.

Мета нашої участі – демонстрація можливостей, що відкривають крафтовикам перспективи просування їх брендів. Головна ідея – створення свого унікального фірмового стилю з самого початку виведення міцного продукту на ринок. І звичайно ж, найважливіше – чому не можна економити на дизайні.

Студія дизайну ТСД Міцний Крафт 2020

Наша презентація викликала непідробний інтерес. В процесі виступу від крафтовиків надійшло багато практичних питань. Презентація перейшла в формат живої і невимушеної бесіди.

Виробники-крафтовики активно цікавилися процесом виробництва етикеток, технологічними особливостями, спецефектами, матеріалами для етикеток. Велику увагу приділили світовим трендам в дизайні для галузі міцного крафта. Торкнулися історії та успішного розвитку крафтових брендів в Польщі, США, Грузії.

Студія дизайну ТСД Міцний Крафт 2020

Ми обговорили, з чим стикається виробник, коли тільки починає створювати свій бренд, якими шляхами йти і чому дизайн не повинен бути дешевим.

Потенційно кожен бренд може досягти успіху. Головне – з самого початку вибрати правильний шлях його розвитку і етапи для наступних модернізацій. Айдентика та гарна етикетка важливі вже на початковому етапі. Читабельний шрифт бренду, оригінальна графіка, дзвінке ім’я, колористика – ось що допоможе починаючому крафтовіку не загубився в конкурентному середовищі.

Студія дизайну ТСД Міцний Крафт 2020

Дешева і не продумана етикетка відштовхне потенційного покупця і може нанівець звести всі зусилля виробника, яким би якісним і оригінальним не був би створений ним віскі, кальвадос або джин. Не профінансувавши дизайн і етикетку, виробник дуже ризикує так і не вийти на ринок.

Дизайн-студія TCD пропонує оптимальні рішення для бізнесу на всіх етапах його розвитку. Допоможе передбачити розвиток і визначить подальші кроки по завоюванню своєї ніші на барних полицях кращих закладів України, а також топових полиць в супермаркетах.

Дякуємо організаторам і учасникам форуму «Міцний Крафт 2020» за прекрасну можливість професійного спілкування. До нової зустрічі!