Back to top
графический дизайн 2019

Графічний дизайн не терпить нудьги. Він живе в постійному розвитку і рухається вперед, відкидаючи непотрібне, зберігаючи найкраще і генеруючи нетривіальні ідеї.

Новий рік тільки вступає в свої права, але вже чітко окреслюються основні тенденції графічного дизайну, які будуть актуальними найближчим часом. Отже, якими трендами дизайну упаковки й етикетки порадує нас 2019 рік?

Графічний дизайн – 2019: ніякої нудьги!

Головним трендом наступного року в графічному дизайні буде яскравість і несподівані рішення. Використання різних візуальних ефектів, експерименти з кольором, формою, текстурами — простори для творчості не обмежені рамками.

Вдосконалюються вдалі прийоми минулих років. Розмиті шари зображення, хвилеподібні контури, подвійне світло, задвоєння і голографія знаходять друге дихання.

Новий дизайн покликаний розбурхувати і надихати, активізувати і спонукати до дії. Він повинен стати засобом комунікації зі споживачем.

Реклама і дизайн логотипів: ігри зі шрифтами

Текстова інформація не повинна втомлювати. Модна графіка грайлива та спритна. Головне – донести свою думку і налагодити контакт з аудиторією.   Дизайнерська стилізація шрифту відкриває грандіозні перспективи в сфері реклами та брендингу.

нові тенденції в дизайні

Ефективними способами залучення глядацької уваги може бути хаотичне розташування слів, зникаючий шрифт, використання букв в якості реальних об’єктів або приховане за текстом.

При цьому шрифт повинен бути естетичним, залишатися читабельним і гармонійно взаємодіяти з іншими елементами дизайну.

Нові перспективи графічного дизайну

Новий дизайн – це унікальні візуальні варіації. Тривимірні елементи на плакаті, упаковці або етикетці, простір в негативі, збіг кольору фону і об’ємного зображення, поєднання яскравих кольорів і градієнта виглядають цікаво і сприймаються дуже доброзичливо. А, крім того, мотивують споживача зупинити погляд і уважніше придивитися до товару або реклами.

Комп’ютерна обробка фотографій і виконаних вручну ілюстрацій, використання анімованих інсталяцій, звернення до ретро-стилю – ця різнопланова комбінація дизайнерських прийомів повним складом переходить в новий сезон, не маючи наміру здавати своїх стійких позицій. Вони прекрасно справляються з головним завданням – викликати жвавий інтерес, емоційний відгук і спонукати цільову аудиторію до дії у відповідь.

новинки графічного дизайну

Брендингове агентство ТСД – кращий дизайн для вашого бізнесу

Наші фахівці впевнено орієнтуються на безкрайніх просторах графічного дизайну. Ми розробимо концепцію вашого бренду, створимо фірмовий стиль і ефектний логотип, виконаємо дизайн упаковки або етикетки для вашого товару. Звертайтеся до нас! Ми відкриті до всебічної співпраці і гарантуємо якісний результат своєї роботи. Замовте розрахунок дизайнерського проекту вже зараз.