Back to top
создать дизайн, Сам собі дизайнер: як створити дизайн логотипу з нуля

Нове слово в дизайні: як новачкові створити ефектний логотип?

Створити дизайн логотипу? Легко! Розробити фірмовий стиль? Без проблем! З боку робота дизайнера здається простою і зрозумілою. А ще шалено цікавою. Тому, багато хто думають, що вони і самі можуть забабахати що-небудь отаке дизайнерське, стильне і креативненьке.

Ми з розумінням ставимося до подібних творчих поривів, адже хто знає, які таланти в нас приховано. Можливо, тяга до творчості, яка прокинулася відкриє неймовірні перспективи і перетвориться у справу всього життя.

Тому, ми хочемо поділитися своїм досвідом і дати кілька слушних порад всім, хто вирішив спробувати себе в ролі дизайнера.

Створення дизайну: з чого почати?

Дизайн починається з ідеї. Наприклад, ви хочете створити дизайн етикетки для пляшки вина власного виробництва. Або розробити логотип своєї компанії. Не поспішайте приступати до ескізів. Адже завдання дизайнера – не просто намалювати красиву картинку, а з допомогою візуального ряду залучити покупців до товару.

А значить, перше, що треба зробити – вивчити свою цільову аудиторію. Запитайте себе, чи уявляєте ви, хто буде купувати вашу продукцію або кому потрібні послуги вашої фірми. Діти, молодь чи дорослі? Чоловіки чи жінки? Який рід їх занять і переваги? Ваш дизайн повинен зачепити людей, запам’ятатися і викликати відгук.

Розробка фірмового стилю: нюанси кольору

Ще один момент, який може викликати ступор дизайнера-початківця – це вибір колірної гами. Поєднання кольорів має бути ефектним, естетичним і при цьому відображати філософію бренду. Одна і та ж графіка в різному колірному уявленні виглядає і сприймається глядачем зовсім по-різному.

створення дизайну

Інструментарій сучасного дизайнера не обмежується традиційним колірним спектром. На допомогу приходять спеціальні програми, використовуючи які навіть абсолютний профан може безпомилково визначитися з вибором палітри.

Шрифт в дизайні

Шрифт грає величезну роль в графічному дизайні. Якщо колір і форма впливають на глядача на підсвідомому рівні, шрифт є провідником між естетичним сприйняттям і логікою. Одна і та ж фраза, написана різними шрифтами, по-різному доходить до свідомості людей.

Вибираючи шрифт, остерігайтеся надмірностей. Звичайно, найголовніше хочеться виділити шрифтом побільше і пожирніше, пояснити все шрифтом поменше, а іншу інформацію – зовсім дрібними літерами. А ще шрифти бувають такими красивими, що їх хочеться використовувати просто заради задоволення

створити дизайн шрифтів

При розробці дизайну етикетки або наклейки, логотипу, банера або листівки з текстом треба згадати основне правило – не більше трьох шрифтів в одні руки. І бажано, використовувати шрифти з одного сімейства, тоді ваша робота буде виглядати професійно.

Дизайнер або композитор?

Так, мова піде про основу основ дизайну – про композиційне рішення. Найпростіше представити його у вигляді ієрархії. Найважливіший елемент знаходиться на вершині. Він буде візуально домінувати в вашому дизайні, саме він буде першим кидатися в очі.

Раціонально використовуйте порожній простір. Золоте правило – чим простіше, тим ефектніше. Не перевантажуйте дизайн деталями, але і не залишайте порожнім місце, на якому так і хочеться написати: «Тут може бути ваша реклама».

Нехай вашу роботу оцінять з боку. Покажіть її друзям або колегам, зверніть увагу на їх реакцію. Запитайте, на що вони дивляться в першу чергу, а на що – згодом. Свіжий погляд і неупереджена думка іноді бувають дуже корисними.

Студія дизайну та брендингове агентство ТСД

Насправді все не так складно. Талант і досвід дозволяють дизайнеру швидко приймати рішення, творити натхненно і професійно.

Якщо після прочитання цієї статті бажання творити вас не покинуло – сміливо приступайте до реалізації вашого потенціалу!

А якщо вам відразу потрібен якісний результат, розробити фірмовий стиль, створити дизайн логотипу чи дизайн етикетки, то Вам допоможуть фахівці брендингового агентства ТСД.

Комплексний підхід, шанобливе ставлення до клієнтів, розуміння правил сучасного бізнесу дозволяють нам успішно реалізовувати проекти будь-якої складності.