Back to top
колір 2023 пантон Viva Magenta

Який колір визначатиме палітру 2023 року? За версією Інституту кольору Pantone це Viva Magenta 18-1750. Сильний, сміливий, динамічний відтінок червоного, який уособлює народження нового життєстверджуючого наративу.

Freedom Blue та Energising Yellow: як Pantone підтримав Україну в 2022 

На початку 2022 ніхто не міг уявити  величезних змін, які відбулися. Війна в Україні сколихнула весь світ. Підтримкою українського народу від Pantone стали відтінки Freedom Blue та Energising Yellow, які уособлюють національні українські кольори, та донат у розмірі 1 млн долл. у гуманітарні фонди. 

 

pantone ukraine color 2022

 

Синій та жовтий – це кольори нашої незалежності, незламності та боротьби. Це кольори нашої перемоги, яка принесе Україні мирне та щасливе життя. 

Дивлячись з надією у майбутнє, Інститут кольору Pantone, представив колір нового 2023 року, що символізує мир та глобальні зміни на краще. 

 

колір 2023 пантон Viva Magenta

Колір 2023: Viva Magenta від Pantone

Балансуючи між теплим та холодним, Viva Magenta чудово виглядає як в реальному, так і в цифровому відтворенні. Він виразний, але не агресивний, насичений, але не грубий, розкішний, але не розслаблений. Це колір трансформацій, який спонукає до дій, експериментів та рухає дизайн в позитивному напрямку. 

Viva Magenta поєднує якості штучного інтелекту та людської креативності. Він пульсує, випромінюючи оптимізм та радість. Потужний, енергійний та глибокий, головний колір 2023 року спрямовує світ в щасливе майбутнє. 

Щоб замовити новий дизайн, заповніть форму