Back to top

Комплексний дизайн для ТМ Candle Market (подарункова упаковка, інструкція)

Комплексний дизайн для ТМ Candle Market (подарункова упаковка, інструкція)

Маринка з задоволенням згадувала сьогоднішній день і відчувала себе абсолютно щасливою. Сюрпризи почалися з самого ранку, коли вона виявила під подушкою різнокольорову коробку. Це був подарунок від мами. Не іграшка і не солодощі, а яскраво оформлений набір для творчості.

Маринка мріяла про нього з того самого моменту, як побачила його в магазині. Виготовити гарну свічку своїми руками – що може бути цікавішим! Тоді, розглядаючи барвисту фотографію на упаковці і читаючи супровідний текст, дівчинка прийшла в захват від цієї ідеї.

І тепер її мрія здійснилася. Отримавши заповітний подарунок, Маринка трохи хвилювалася, що не впорається, але їй допомогла проста і зрозуміла інструкція з картинками і детальним описом порядку роботи. Все вийшло найкращим чином, і це було чудово.

Клієнт:

ТМ Candle Market

Про клієнта:

Компанія Candle Market, будучи розробником унікальної технології виробництва вощини і одним з лідерів в цій галузі, пропонує широкий асортимент свічок власного виробництва, а також сировини і наборів для їх виготовлення.

Країна:

Україна

Рік:

2021

Категорія:

Упаковка, Продуктовий дизайн, Каталоги і Флаєри

Завдання

Спочатку замовник звернувся до нас із запитом створення дизайну упаковки наборів для виготовлення свічок. В процесі співпраці були виявлені додаткові важливі потреби – розробка нового дизайну свічок і ілюстрованої інструкції з їх виготовлення. Таким чином, завдання було поставлене комплексне і багатопрофільне.

Запит клієнта

Останнім часом тематика декоративних handmade свічок стала неймовірно популярною. Тому представити унікальний трендовий продукт на ринку, який відповідає запитам споживачів – відмінна ідея.

Набори для виготовлення свічок – це прекрасний засіб реалізації потреби в творчості, а також чудовий спосіб популяризації торгової марки і продукції компанії.

Важливо при цьому оформити продукт відповідно до модних тенденцій і представити його в такому вигляді, щоб викликати споживчий інтерес.

Тенденції дизайну

Дизайн упаковок наборів для творчості, як правило, поєднує привабливий зовнішній вигляд та інформаційне наповнення, що дозволяє з першого погляду визначити призначення, складність роботи і кінцевий результат. В якості ілюстрацій використовуються фотографії або зображення готового виробу, комплектуючих, процесу виготовлення.

Стиль оформлення упаковки залежить від вікової категорії користувачів і позиціонування товару. Дизайн може бути веселим, ігровим або підкреслено технічним. На упаковці часто розміщується короткий ознайомлювальний текст і поради. Як правило, в коробці міститься докладна інструкція, розробка якої зазвичай є окремим завданням.

Ідея

Переосмисливши концепцію подачі візуального ряду, команда професіоналів ТСД вирішила зробити його свіжим, барвистим, максимально сучасним і інформативним. Була проведена величезна робота з вивчення, підготовки і ефективної реалізації завдання.

Наші фахівці запропонували нові, ексклюзивні варіанти дизайну свічок для розширення асортименту наборів і підвищення інтересу до торгової марки.

Ми рекомендували включити в дизайн упаковки реальні фотографії продукції, що демонструють її красу та оригінальність. В результаті професійної зйомки, проведеної в фотостудії ТСД, були отримані унікальні предметні знімки свічок, які стали основою ілюстративного матеріалу, що привертає увагу.
Особливого значення набули розробка текстів на упаковці і створення інструкції з виготовлення свічок, оскільки це саме та складова, яка формує якість довіри до бренду.

Результат

Яскравий та привабливий дизайн упаковки наборів для творчості ТМ Candle Market, створений компанією ТСД, так і заохочує поринути в світ майстерності. В цьому проекті нашими фахівцями була виконана грандіозна комплексна робота – від рекомендацій щодо форми свічок і проведення фотосесій для отримання якісних ілюстрацій до повної розробки текстово-інформаційної частини дизайну коробки та інструкцій.

Гаряча пропозиція – заповніть форму і отримайте комплексний дизайн під ключ.


    Ще роботи