Back to top

Розробка бренду «Твоя Олія» (логотип, етикетки)
Розробка бренду «Твоя Олія» (логотип, етикетки)

Виходимо на міжгалактичний рівень!

Такого ще не було. Автентика та інновації надають новий вимір красі. Синя безодня космосу відкриває свої простори. Космічні вантажівки у фірмових кольорах мчать до нових галактик.

Сузір’я та планети пролітають яскравими вогнями. Чумацький шлях вкривається соняшниковими квітами. Рідке золото наповнює всесвіт і сонячне сяйво відбивається у кожній краплині.

Так, це вона. Космічна. Українська. Наша. Твоя Олія.

Клієнт:

«Твоя Олiя»

Про клієнта:

Виробництво і реалізація олії

Країна:

Україна

Рік:

2021

Категорія:

Етикетки, Самоклеючі етикетки, етикетки для продуктів харчування, Логотипи, Торгова марка

Завдання

Візуальне брендування торгової марки, розробка логотипу та етикеток для соняшникової олії ТМ «Твоя Олія».

Запит клієнта

Створити комплексний конкурентоспроможний дизайн для просування бренду на ринку.

Тенденції дизайну

Ключовим елементом дизайну етикеток для соняшникової олії є яскрава квітка соняшника, що контрастує з фоном. Найчастіше етикетки виконані в народній стилістиці, з використанням національних кольорів.

Ідея

При створенні дизайну ми враховували тенденції українського ринку соняшникової олії, основними гравцями якого є такі популярні торгові марки, як «Комо», «Олейна», «Стожари», «Чумак», «Щедрий дар».

Ми свідомо хотіли відійти від повторення стилістики, прагнучи представити власне унікальне, але в той же час, впізнаване і легке для сприйняття покупцями бачення фірмового стилю.

Було прийнято рішення працювати в рамках традиційного дизайну і поєднання національних кольорів, додавши власні композиційні елементи та зробивши упор в логотипі на шрифтову графіку.

Результат

Фахівцями студії ТСД розроблено елементи брендування та етикетки для продукції ТМ «Твоя Олія».

Особливістю нового логотипу стала старослов’янська стилістика шрифту та спеціально створене зображення літери “О”, що нагадує золотисту краплю олії. Це оригінальне накреслення напрочуд органічно виглядає в назві торгової марки, написаній як кирилицею, так і латинськими літерами.
Вітаємо народження нової айдентики української торгової марки.

Відкрийте нові виміри бренду. Замовте логотип, фірмовий стиль, етикетки прямо зараз.


    Ще роботи