Back to top
дизайн кава

Почніть свій успішний день з кави. Насолоджуйтесь, підбадьорюйтесь і беріться до великих справ.

Кава в Україні стала практично національним продуктом і добре розвиненим бізнесом. Українці полюбляють пити каву вдома і в офісах, в кафе, на заправках, купують в кіосках і п’ють прямо на вулиці. Річне споживання становить близько 3 кг меленої кави на середньостатистичного українця.

 

трендb дизайну упаковки для кави

Ринок кави в Україні: тенденції 2021

Україна не є виробником кавової сировини. Вся кава є привізною. Однак це не заважає українському бізнесу створювати власні бренди кавової продукції, пропонуючи споживачам цікаві рецептури і купажі.

Цікаво, що зелена кава відповідно до Митного кодексу прирівнюється до фруктів і має нульове мито на ввезення в Україну. При цьому кожна нова партія зеленої кави, що ввозиться з-за кордону, повинна проходити фітосанітарний контроль. Обсмажена кава потрапляє під контроль харчових продуктів і обкладається 5% митом. Для будь-якої кави обов’язковий сертифікат походження товару, а індикативні ціни орієнтуються на кавову біржу.

 

дизайн упаковки для кави

Український ринок кави зростає і розвивається, цілеспрямовано долаючи всі кризи. У ньому змінюються формати, гравці, зміщуються акценти і знаходяться нові рішення. Вітчизняний кавовий бізнес активний і динамічний, в ньому важливо швидко реагувати на виклики і не тільки адаптуватися до мінливих умов, а й самому задавати тренди.

 

ринок кави в Україні 2021

Тренди дизайну упаковки для кави

Кава це не просто напій, це настрій, естетика і атмосфера. Це атрибут енергії, спілкування і смаку. Одна й таж сама кава по-різному сприймається в паперовому пакеті і в жерстяній банці, в пластиковому посуді і в красивій чашці.

Отже, пропонуємо познайомитися з провідними світовими трендами дизайну упаковки для кави.

У дизайні кавової упаковки переважають теплі відтінки коричневого, червоного і бежевого. Іноді зустрічаються поєднання білого і чорного. Золото, срібло, платина і бронза можуть використовуватися в якості візуального маркера, який допомагає з першого погляду визначити категорію продукту.

 

дизайн упаковки для кави 2021

Стаканчики для кави – окрема тема для розмови. Їх дизайн різноманітний і часто настільки цікавий, що часом стаканчик хочеться зберегти які сувенір на пам’ять. Багато кав’ярень замовляють індивідуальний дизайн, розміщуючи на стаканчику логотип або рекламне зображення.

дизайн стаканчиків для кави

Трендом оформлення упаковки для кави стала крафтова стилістика:

 • підкреслена екологічність і натуральність,
 • м’яка форма упаковки,
 • матові і приємно шорсткі поверхні,
 • кольори невибіленого паперу,
 • імітація м’ятих фактур,
 • рослинні і автентичні мотиви в дизайні.

 

дизайн упаковки для кави замовити

Оскільки упаковка кави повинна якомога краще і довше зберігати споживчі якості і аромат продукту, паперові пакети використовуються для порціонного продажу кави в спеціалізованих магазинах або кав’ярнях, що пропонують продукцію на винос.

Однак ефект крафта можна створити на будь-якій упаковці за допомогою дизайну і застосування поліграфічних технологій.

Замовити дизайн для бізнесу кави

Для того, щоб підштовхнути споживчий інтерес досить оновити антураж, представити новий дизайн упаковки, красиво оформити стаканчик або стилізувати кав’ярню.

Але при цьому важливо розуміти тенденції і робити це правильно і професійно, щоб отримати необхідний результат.

Ми допоможемо вам з цим, оскільки брендування і дизайн для бізнесу – це наша спеціалізація.

 

дизайн упаковки для кави

У нас ви можете замовити:

 • Повний пакет послуг з брендування кав’ярні, кафе, ресторану
 • Створення логотипу і фірмового стилю для кавового бізнесу
 • Оформлення меню та кавової карти, рекламно-інформаційних банерів
 • Дизайн упаковки для кави
 • Оформлення фірмових пакетів для торгівлі на винос
 • Дизайн для оформлення посуду або наклейки на стаканчики

Пишіть нам прямо зараз, наш дизайн допоможе вам залучити ще більше клієнтів збільшити продажі і надати додаткової цінності вашому бренду.