Back to top
создание бренда

У чому рушійна сила споживання? У потребах? Не тільки і не стільки. Сила – в бренді. В інтересі та емоціях, які він викликає. У довірі та впізнаваності.

Між споживчими запитами і їх задоволенням пролягає прірва. Брендингове агентство вибудовує міст над цією прірвою, який приводить споживача саме до вашого товару чи послуги.

Якість і надійність цього моста залежать від професіоналізму агентства. Зовнішній вигляд – від студії дизайну. Міст має бути таким, щоб споживач ступав на нього без найменших вагань, швидко по ньому рухався та благополучно досягав мети.

Брендингове агентство створює бренд, тобто формує стійкий образ компанії, товару, послуги в свідомості споживача. Студія дизайну візуалізує цей образ, робить його близьким і зрозумілим.

 

брендинг дизайн фірмовий стиль

Брендингове агентство vs. студія дизайну

Брендингове агентство допомагає в розробці стратегії виходу бренду на ринок і його успішного розвитку. До завдань брендингового агентства входить правильне позиціонування компанії, товару або послуги, засноване на дослідженні реалій і розумінні напрямку руху бізнесу.

Як назвати компанію, торгову марку або сайт, яким повинен бути девіз бренду, що має включати логотип, фірмовий стиль і корпоративна символіка, як представити і просувати бренд на оффлайн і онлайн майданчиках, коли і в якому вигляді потрібен ребрендинг? Брендингове агентство вирішує ці та безліч інших питань. Вирішує професійно, а значить якісно та ефективно.

Створення та просування бренду –  комплексний процес, і дизайн є однією з його складових.

Розробка логотипу, символіки, фірмового стилю, брендбуку, каталогів, дизайн етикетки, упаковки, рекламних банерів, поліграфічної продукції, дизайн сайтів і сторінок в соціальних мережах – це сфера діяльності студії дизайну.

Наша компанія виросла зі студії дизайну в сучасне брендингові агентство, яке надає повний комплекс послуг.

 

Бренд Неймінг Київ

Послуги брендингу ціна Київ

ТСД – брендингове агентство для всіх сфер бізнесу. Ми співпрацюємо з українськими та зарубіжними компаніями.

 

Серед наших проектів

Наші клієнти довіряють нам і стають нашими постійними партнерами.

Замовити послуги брендування для свого бізнесу ви можете тут.